KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16123193
nr 1612 3193
Anders Lindgren
(1933-2018), Sverige
Skymning. Monogramsignerad, AL. Signerad, daterad 82. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 21x24 cm
Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:51:11
10/4 20:15:11
100 kr
15/4 18:30:29
Anders Lindgren
Läs mer om Anders Lindgren